and posted in Nezařazené

Jmenuji se Anička a za chvilku oslavím druhý rok. Narodila jsem se mamince, tatínkovi a sestřičce. Narodila jsem se s úsměvem a bez problému, až do prvního očkování. To jsem dostala ve třech měsících. Bohužel pro mě jsem ten den dostala svůj první epileptický záchvat. Maminka nevěděla, co se děje. Ani v nemocnici nebyli moudřejší.

Závěr zněl: vzácná reakce na očkování. Juchuu, to byla radost, ze to bude dobré. Bohužel jen na chvilku do dalšího záchvatu. Při zvýšení tělesné teploty i na 37,1 dostávám své záchvaty. Není mi dobře, nemůžu dýchat, modrám a maminka se moc bojí. Sestřička chodi za maminkou a říká ji, že ví, že se maminka i sestřička trápí a moc se bojí. Aničce po několika záchvatech byl diagnostikovám velmi vzácný Drahotuv syndrom –.vzácný genetický syndrom 1 ditě z 40 000 narozených děti.

Anička při přehřátí organismu nebo i obyčejné rýmě dostává epileptické záchvaty. Teplota 37,1 přináší záchvaty

Anička má za sebou š týdny v umělém spánku po záchvatu, kdy nikdo nevěděl, v jakém stavu se vzbudí a jestli vůbec. Po vzbuzení se Anička nedokázala hnout. Naštěstí během několika dnů se Anička začala lepšit a do týdne se sama posadila.

Nyní si Anička stoupe a začala samostatně chodit. Při dalších záchvatech se může její stav zhoršit na tolik, že chodit přestane a stane se z ní ležáček.Při jakémkoliv záchvatu může Anička zemřít, jelikož jí rychle klesá kyslík v krvi a někdypadá do bezvědomí. Anička neumí kousat, špatně jí. Chodí na různá cvičení, oroterapii a další…


Kačenka Dětem z.s
Iva Šilhová, předseda
Hokov 43
270 04 Hořovičky
Tel : 775 674 000

One Comment so far:

 1. Uff, krásně napsané, ale tak moc smutné…
  Kolik „vzácných syndromů“ by možná vůbec neexistovalo, kdybychom do našich zdravých dětí nic nepíchali a pořád do toho té přírodě nešťourali. Kolik dětských životů ještě budeme muset zničit, než nám dojde, že je na čase těm farma-baronům jasně vzkázat, ať si celé to očkovací „dobrodiní“ strčí za klobouk!
  Takové případy poškození různého rozsahu vůbec nejsou výjimečné, pár reálných příběhů je třeba tady (byť je to jen jehla v kupce sena):
  http://www.rizikaockovani.cz/nezadouci-ucinky/
  Tak pojďme číst, a hlavně začít přemýšlet hlavou…
  Aničce držíme pěsti, ať se jí podaří najít schopného homeopata, který dokáže ty očkovací jedy aspoň částečně z těla detoxikovat a pomoci jí ke zlepšení.
  Více info na http://www.ockovani.dobiasek.net

Leave your Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *