Účinkující 2019

Home »  Účinkující 2019

SPECIÁLNÍ HOSTÉ  6.9.2019

E!E  a  JAROSLAV UHLÍŘ

 

Jaroslav UHLÍŘ

http://www.jaroslavuhlir.cz

E!E

http://www.eecka.eu/kapela

FRET  6.-7.9.2019

Nová banda hudebních nadšenců , kteří servírujou funky hard rockové pecky s CZ texty, které mají co říct.

https://bandzone.cz/fret?at=gallery&ii=2464996

ELLA 6.9.2019

Eliška Machačová, známá jako Ella, je mladá talentovaná zpěvačka a herečka.
Se svou doprovodnou kapelou v roce 2015 předskakovala známým skupinám jako jsou Buty či slovenská skupina No name.V roce 2016 a 2017 natočila 3 klipy se známým režisérem Tomášem Krejčím a také vydala své první CD s názvem „Někdy“.Působí také v několika divadlech, Divadlo pod Palmovkou v Praze, Divadlo Broadway v Praze, Národní divadlo Moravskoslezské v Ostravě, Slovácké divadlo atd.Hrála také v několika epizodách seriálu „Gympl s (r)učením omezeným“ v roce 2013 nebo v seriálu „První republika“ v roce 2017.V roce 2018 absolvovala herectví na JAMU v Brně.
Její zatím nejznámnější hity „Lásce se nebráním“ a vánoční „Kouzelná zima“ rotuje v ČRO Hradec Králové nebo v ČRO Ostrava.
Hudebním producentem a kytaristou kapely je kytarista Adam Malík, člen známé populární skupiny ČECHOMOR.

Absolvovala různé pěvecké a klavírní soutěže, kde se vždy umístila na prvních pozicích.Ve svých 14 letech navštěvovala soukromé lekce u prof.Lídy Nopové.V roce 2012 účinkovala v divadle Pod Palmovkou v inscenaci Chicago – role Katarina Hunyaková.V letech 2008 – 2014 studovala zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a v letech 2014 – 2018 studovala na JAMU v Brně obor herectví.
Od roku 2016 také navštěvuje soukromé lekce přední učitelky zpěvu Hany Peckové.

http://www.eliskamachacova.cz/

AC/CZ (AC/DC revival)  6.9.2019

Nejsvěžejší AC/DC revivalová kapela kritiky uznávaná jako nejlepší revival v ČR. Kapela ročně odehraje
přes 80 koncertů a objevuje se na pódiu s přední špičkou české hudební scény. Vystupuje během roku na velkých festivalech, motosrazech, městských slavnostech, na firemních a soukromých akcích
i samostatných koncertech.
Vystoupení se od roku 2010 uskutečňují
jak v České republice tak na Slovensku, v Polsku,
v Rakousku a Německu.
Můžete se těšit na 90 minutovou show s originálními kostýmy, nástroji, kulisami a hlavně interpretací.

Hlavním protagonistou tohoto seskupení je známý kytarista Adam Malík www.adammalik.cz alias Angus Young, který je také od ledna 2017 členem populární kapely ČECHOMOR.


https://www.acdcrevival.cz

TRAKTOR 7.9.2019

Traktor je hranická hardrocková skupina, která hraje ve složení Stanislav Balko, který hraje na kytaru, Martin Kapek je zpěvákem skupiny, Karel Ferda hraje na basovou kytaru, Pavel Balko na bicí a Petr Bartošek na klávesy.

Skupina byla založená na jaře v roce 2001, kdy se spojili Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda, kteří původně hráli ve skupinách Tarantula a Wizard. Po roce se k nim přidal Pavel Balko a Petr Bartošek. Své první CD vydali v roce 2004 ve studiu Popron Music s názvem S vlečkou se to lépe táhne. Po pětileté přestávce nahráli další album 69, ve kterém natočili klip k songu Cosmosen ve spolupráci se Zdeňkem Izerem. Další deska Tmel vyšla v únoru 2011. V pořadí čtvrtý klip na song Láskožrouti byl sestříhán ze záběrů z Benátské noci 2012, kde vystupovali. Začátkem roku 2013 skupina koncertovala na Slovensku. Do 4. listopadu téhož roku nahráli svou čtvrtou desku Alcatra’n’z a pět dní později se vydali na turné. Na jaře 2014 se jeden z jejich koncertu odehrál na parníku na Vltavě. Nahráli také klip k songu Katakomby z CD Alcatra’n’z. 5. května 2016 vydali desku s názvem Artefuckt a natočili klip k písním Letokruhy a Děvka č.5 (Závist). Součástí alba je také cover na píseň No Voices In The Sky od skupiny Motörhead. V roce 2017 natočili DVD z koncertu v Ostravě v Bonver aréně a poté v únoru 2018 ho vydali.


http://www.traktor-rock.cz

SEBASTIEN  7.9.2019

SEBASTIEN is a melodic power metal band with symphonic and progressive influences. In 2010 the debut album „TEARS OF WHITE ROSES“ (produced by Roland Grapow) is released via ESCAPE Music Ltd. CD also features seven special star-guests: Amanda Somerville, Apollo Papathanasio, Doogie White, Fabio Lione, Mike DiMeo, Roland Grapow and Tore Moren. The album is rewarded with enthusiastic reviews worldwide!

SEBASTIEN is on the first real tour (in the Czech Republic and Slovakia) during the autumn 2011. The band also appears on another gigs with SERENITY (Austria), ELVENKING (It), VICIOUS RUMORS (USA) and FATES WARNING (USA). One of the biggest events in the history of SEBASTIEN so far is their appearance on the main „Ronnie James Dio Stage“ of mighty MASTERS OF ROCK festival in July 2012 (with three guests there on stage: Roland Grapow, Apollo Papathanasio and Katie Joanne). Till the end of 2012 SEBASTIEN is also playing shows with AXXIS (Ger) and then with JORN LANDE (Nor).

In August 2012 the band starts the first European tour with CIRCLE II CIRCLE (USA). It’s called the „Tour Of Magellan 2012”. The first video of SEBASTIEN is released later in August 2012. It is made for a song „Dorian“ and both album-guests of this song (Fabio Lione and Roland Grapow) appear there. Another step in SEBASTIEN’s career is a cooperation with German BALLROOM HAMBURG agency.

In July 2013 the band wins a competition and appears as a support band of ALICE COOPER (USA) in Kajot Arena (Brno, CZ). In the Autumn of 2013 SEBASTIEN goes to the second European tour – the band becomes a part of MASTERPLAN‘s „Novum Initium Tour 2013“ (also with MYSTIC PROPHECY and SIREN’S CRY on board).

In 2014 the band plays the next big gig on MASTERS OF ROCK’s main stage – this time with the legendary Tony Martin (BLACK SABBATH) as a special guest. In November 2014 SEBASTIEN goes to GRAPOW STUDIOS again to mix the second album, which is called „DARK CHAMBERS OF DÉJÀ VU“. The second CD is released worldwide via Pride & Joy Music in September 2015. On this album artists like Tony Martin (BLACK SABBATH), Zak Stevens (SAVATAGE), Sergey Baidikov (PRETERNATURAL), or Ailyn Giménez (SIRENIA) appear as special guests. .

During 2016 SEBASTIEN appears on MASTERS OF ROCK’s main stage again (for the third time already), or on ROCK TOWER festival in Poland, and plays a gig also on a legendary German festival – WACKEN OPEN AIR!!! The band cooperates with Wacken Foundation for a couple of years already and the festival-people choose SEBASTIEN’s music for official teasers of W:O:A 2016!

2017 is a busy year – SEBASTIEN works on the third album, called „ACT OF CREATION“! The CD is recorded in Petri Kallio’s studio, DARK CHAMBER SOUNDS, mixed and mastered by Andy Mons, and so the whole product is created by the band itself for the first time!!! Released worldwide via Pride & Joy Music again in February 2018, with special guests like (again) Apollo Papathanasio (SPIRITUAL BEGGARS,ex-FIREWIND), or Mayo Petranin (SIGNUM REGIS), and with 3 official videos, this album is the most ambitious project of the band so far!!!

http://www.sebastienofficial.com

revival ALKEHOL  7.9.2019

 

 KABÁT revival Plzeň  7.9.2019


http://www.kabatrevival.cz/index.html

HARLEJ  7.9.2019

http://www.harlej.cz

WOLTY 123 – Bratislava SK 6.-7.9. 2019

Kalifornskí chlapci z bratislavskej Petržalky WOLTY 123 síce oficiálne vznikli v roku 2016, ale svoju prvú koncertnú sezónu si odkrútili až v lete 2018. Za rok stihli odohrať celkom 13 festivalov, 2 októberfesty, motozraz, študentské párty a pred Vianocami sa dostali ako predkapela Horkýže Slíže do Zürichu a Innsbrucku. Ich hlavnou prioritou je zabávať ľudí svojim nekompromisným kalifornským poppunkom alá Blink 182 v slovenskej verzii, s humornými textami a so stále neutíchajúcou pozitívnou energiou. Rok 2019 si dali za cieľ zaútočiť hlavne na české publikum a tak všetky letné koncerty odohrajú práve v ČR, kde ako sami hovoria je najlepšie publikum, pivo a dievčatá 
https://www.youtube.com/watch?v=e7jMC8dJ3Hg

https://www.facebook.com/pg/wolty123/about/?ref=page_internal